O nas

LOGO-PROJEKT

 

CWS Piekarski od wielu lat z powodzeniem świadczy kompleksowe usługi blacharskie, lakiernicze oraz naprawy mechaniczne. Początki naszej firmy sięgają 1972. Przez cały ten czas staramy się rozwijać i inwestować w rozwój naszej firmy.

Nigdy nie zapominamy, że firmę tworzą nie tylko wysokiej klasy urządzenia lecz również ludzie, którzy w niej pracują. Zawsze staramy się promować ludzi oddanych swojej pracy, kompetentnych i rzetelnych, nie wzbraniając się również przed zatrudnianiem wielu osób bez względu na stopień posiadanej przez nich grupy inwalidzkiej czego ukoronowaniem było przyznanie nam statusu Zakładu Pracy Chronionej.

Dbamy o to aby nasz personel obsługiwał profesjonalnie klientów, dlatego też pracownicy nasi biorą udział w różnego rodzaju kursach, szkoleniach czy targach, przez co wzrasta "fachowość" zakładu. Możemy również porównywać się z konkurencją w całym kraju, co przekłada się bezpośrednio na jakość świadczonych przez nas usług.

Oprócz wykwalifikowanego personelu dużym atutem zakładu są najnowsze urządzenia i technologie.

Systematycznie dążymy do powiększania asortymentu naszych usług aby pozostać przodującą firmą świadczącą kompleksowe usługi motoryzacyjne. W trosce o dobro naszych klientów nie zamierzamy nigdy spocząć na laurach i zawsze będziemy starali się wyprzedzać konkurencję.

Wszystkie wspólne wysiłki naszej firmy, zostały docenione, nie tylko przez stale powięksającą się grupę klientów, ale także przez największe firmy motoryzacyjne. Dzieki temu należymy do nielicznych spełniających standardy i wymogi takich firm jak Serwis Samochodowy Bosch, Q-service, partner Dekra.

W dniu dzisiejszym możecie Państwo w zakresie samochodów osobowych, dostawczych i motocykli:

- Uzyskać kompleksową naprawe blacharsko lakierniczą
- Skorzystać z usług holowniczych i assistance
- Serwisować i dokonywać przeglądów mechanicznych
- dokonywać przeglądów rejestracyjnych na stacji kontroli pojazdów
- zakupić cześci i akcesoria
- sprzedać i kupić pojazdy